Senior Kontroller [Hungary]

Heti 2-3 nap home office, 8 órás, senior kontrollert keresünk partnerünkhöz.

Cég:

  • amerikai központú multinacionális cég, Magyarországon több mint 18 éve vannak jelen
  • magyarországi létszám kb. 360 fő
  • routerek, switchek, boxok, mobil terminálok stb. javításával foglalkoznak

Pozíció: Senior Kontroller

  • jelenlegi kontroller magasabb pozícióba került, a helyére keresünk embert

Feladatok:

  • (1) napi profit és veszteség jelentések létrehozása és feltöltése az európai rendszerbe
  • (2) költség és létszám kimutatások és jelentések készítése
  • (3) költségvetés és elvárások összevetése, eltérések jelentése
  • (4) következő hónap költségvetési tervezése
  • (5) hóvégi záró eltérések elemzése
  • (6) folyamatos jelentések készítése a központi vállalat irányába
  • (7) készletjelentések figyelése
  • (8) pénzügyi vezető támogatása a bevételekkel és tartozásokkal kapcsolatban
  • (9) cég négy ágazatának pénzügyi összefogása

  • Munkavégzés helye: Budapesten a XVIII. kerületben
  • Fizetés TAPASZTALAT függvénye, csak alkalmazotti jogviszony, bruttó 1,1 millió (nettó 730 ezer) felső határral, plusz havi bruttó 25 ezer Ft cafetéria

Elvárások:

  • legalább 3 év szakmai tapasztalat
  • SAP tapasztalat
  • angolul legalább középfokú szóbeli és írásbeli szint (másik kontroller kolléga angol, vele csak angolul történik a kommunikáció)
  • felsőfokú végzettség

Várjuk jelentkezését!

Post a Comment

Previous Post Next Post

Sponsored Ads

نموذج الاتصال