Betanított munkaköri pozícióba munkatársakat keresünk [Hungary]

Betanított munkaköri pozícióba munkatársakat keresünk

Munkavégzés helyszíne Gyál

FELADAT

  • Műanyag alkatrészek (optikai eszközök) mosása, fertőtlenítése, szárítása ellenőrzött munkaterületen.

AMIT KÍNÁLUNK

  • Bejelentett, teljes munkaidős munkaviszony
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Azonnali munkakezdés
  • Autóbuszos bejárási lehetőség
  • Kezdő fizetés átlag nettó 270.000 Ft – 290.000 Ft/hó
  • Próbaidő lejárta után átlag nettó 310.000 Ft/hó – 350.000 Ft/hó
  • Az átlag fizetések tartalmazzák az órabér + az éjszakai pótlék + a vasárnapi pótlék + a jelenléti bónusz (béren kívüli juttatásként) összegét is.
  • Év végi pénzbeli béren kívüli juttatás: karácsonyi bónusz

ELVÁRÁSOK

  • Egészségügyi alkalmasság
  • Csapatban való együttműködési készség
  • Előírások, utasítások betartása
  • Szabálykövető magatartás
  • Pályakezdők jelentkezését is várjuk
  • A munkakör elvárt végzettséget, nyelvtudást nem igényel
  • Folyamatos munkarend, 2 műszakban, 3 nap munka - 3 nap pihenő megosztásban
  • Napi 12 óra, 06:00 - 18:00 és 18:00 - 06:00 között (nappal és éjszaka egyaránt)
  • Személyes kompetenciák: Erős csapatszellem

HIRDETÉS ADATAI

  • Munkaidő: Teljes munkaidő , Több műszakos munkarend
  • Munkavégzés típusa: Alkalmazott

Állás típusa: Teljes munkaidő, Munka műszakokkal

Post a Comment

Previous Post Next Post

Sponsored Ads

نموذج الاتصال